Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Infrastruktura > Semafory, rozjazdy, tory itp.
Click to view full size image

Koniec świata i koziołki - Gorlice

Nie mylić z Zagórzanami!
Stał się cud. Do Gorlic powróciły pociągi. No dobrze, może to zbyt optymistyczne, wszak dwie pary na tydzień renesansu kolei w okolicy nie czynią, nie mniej... Samorządowcy wraz ze studentami i lokalnymi "słoikami" utargowali, że Przewozy Regionalne (obecnie Cebulregio) będą zawijać do centrum miasta, by o bandyckich porach zabrać wszystkich chętnych na podróż do Jasła i dalej kto gdzie chce.
Ilekroć zawijam do Gorlic, zawsze sprawdzam, czy świeci się semafor wjazdowy w stację. Tym razem moją uwagę przykuł rozkład przytwierdzony do ściany budynku, który onegdaj będąc dworcem, pełni rolę biura podróży, solarium i kanciapy dyżurnego ruchu. Co najlepsze, w czasach, gdy absolutnie żaden pociąg nie zawijał w okolice starostwa powiatowego, peron zawsze był wzorowo utrzymany. Zasmucały jedynie ciemne latarnie, gdy nocą dworzec PKS tętnił życiem - wszak Warszawa i Kraków ważne kierunki...

File information
Filename:Gorlicekońcowakozły.jpg
Album name:Oelka / Semafory, rozjazdy, tory itp.
Miejsce / stacja (kolej):Gorlice
Data wykonania zdjęcia:3.12.2016
Numer linii kolejowej według D-29:D29-110
Filesize:2087 KiB
Date added:Jan 20, 2017
Dimensions:1600 x 1054 pixels
Displayed:118 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5255
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018