Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > EP08
Click to view full size image

Świńska sprawa modernizacyjna

Wykopki na Parzniewie idą w najlepsze. Tor nr 2 kury rozgrzebały - no bo budują przejście podziemne dla nowego p. o. Parzniew. Szlag trafił rozkłady - skoro gros pociągów rozbija talerze po podmiejskiej, to i czasy diabli wzięli. Jednak w tym chaosie zdarzają się odcienie normalności. A raczej prosięce. Pod postacią jakże znanej i lubianej EP08 w oczodajnych kolorach, w promieniach zachodzącego słońca... Ucieka hen na Grodzisk, a potem... Nie, rzeźni na MD Polsilver jej nie życzę ;)

File information
Filename:EP08-001_Parzniew.jpg
Album name:Oelka / EP08
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:17.08.2017
Numer linii kolejowej według D-29:D29-1
Filesize:1090 KiB
Date added:Dec 29, 2017
Dimensions:1500 x 844 pixels
Displayed:165 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5729
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018