Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

Małe sacrum - nie na byle fotki, nie na serię...

Proszę się na mnie nie denerwować, że nie podaję gdzie, jak i kiedy, że opis taki a nie inny. Po prostu chciałabym jeszcze tam kiedyś wrócić, porobić kilka zdjęć, a nie chwilę po publikacji zobaczyć 150 innych fot i zrozumieć że miejsce już jest spalone. Zbyt magiczny jest ten fragment czasoprzestrzeni, aby ot tak go bezcześcić i ogołacać z piękna. Zrozumcie, tam się jedzie leczyć duszę, jeśli nie ma się do kogo gęby otworzyć... Miejsce znalazłam przypadkiem, słowo honoru.

File information
Filename:P1180431.JPG
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):bankowo Mazowsze
Data wykonania zdjęcia:gdzieś w czasoprzestrzeni
Filesize:501 KiB
Date added:Mar 09, 2012
Dimensions:1280 x 960 pixels
Displayed:190 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=635
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018